× Home Made in Belgium De Collectie Op Maat Contact

Contact

HOOFDKANTOOR
LIMITED EDITION

284, Chaussée D'Aelbeke
7700 Moeskroen
België
T +32 (0)56 84 34 50
F +32 (0)56 85 27 98
mail@le.be

SHOWROOM
BRUSSEL

35, Rue de Namur
1000 Brussel
België
T +32 (0)2 512 23 68
F +32 (0)2 511 48 30
brussels@le.be

Maandag:
gesloten

Dinsdag:
op afspraak

Woensdag tem zaterdag :
10.00u - 18.00u

Klik hier om een
email te versturen

SHOWROOM
PARIJS

2, Rue du Mail
75002 Parijs
Frankrijk
T +33 (0)1 42 96 57 18
F +33 (0)1 42 96 57 19
mail@le-paris.fr

Maandag tem vrijdag:
10.00u - 18.00u

Zaterdag:
gesloten

Klik hier om een
email te versturen

SHOWROOM
PARIJS - RIVE GAUCHE

11, Rue de Mézières
75006 Parijs
Frankrijk
T +33 (0)1 45 48 90 75
F +33 (0)1 45 48 90 76
mezieres@le-paris.fr

Maandag:
gesloten

Dinsdag tem zaterdag:
11.00u - 18.30u

Klik hier om een
email te versturen

Ons Team

Kelly Deblauwe

Accountancy Department

+32 56 852 783

kelly@le.be

Manuela Devos

Accountancy Department / HR

+32 56 852 786

manuela@le.be

Kristien Riviere

Commercial Department

+32 56 852 780

kristien@le.be

Ann Lesage

Commercial Department

+32 56 854 748

alesage@le.be

Jean Vanderborght

Commercial Department

+32 56 852 784

j.vanderborght@le.be

Stefaan Steurbaut

Commercial Department

+32 56 852 784

stefaan@le.be